Tlmiče KYB Premium

Tlmiče KYB Premium sú vyrábané s využitím rovnakej technológie a systémov kontroly kvality ako tlmiče, které sú montováné do aut v prvovýrobe.
 
Užívatelia tak obdržia výroboky, ktoré po montáži na aute kompenzujú opotrebenie ostatných častí podvozku a náprav za účelom zachovania pohodlnej a bezpečnej jazdy.
   
                             
 
                                                                  
 
    

Tlmiče KYB Excel-G


Tlmiče KYB Excel-G sú určené pre uživateľov, ktorí dávajú bezpečnosť na prvé miesto.
Patentované ventily a stlačený dusík výrazne zlepšujú kvalitu jazdy a zároveň výrazne obmedzujú vznik vzduchových bubliniek (aerácie).
  
                                  
 
                                                    
 
 
 Tlmiče KYB Gas-A-Just

Tlmiče KYB Gas-A-Just sú jednotrubicové vysokotlakové plynovo-kvapalinové tlmiče, ktoré zajisťujú maximálny kontakt kolesa s povrchom vozovky. Ich  vlastnosti tiež obmezujú opotrebovanie niektorých častí automobilu ako je zavesenie kolies a pneumatiky. Je vhodný pre náročné podmienky a športové použitie.  
 
                                                                 

                                                                                             

 

Tlmiče KYB Ultra SR


Tlmiče KYB Ultra SR sú jednotrubicové vysokotlakové plynovo-kvapalinové tlmiče určené pre športovú jazdu a extrémne zaťaženie. Zaisťujú dokonalú stabilitu auta a zvlášť vynikujúcu ovládateľnosť pri použití nízkoprofilových pneumatík. Sú určené na športovú jazdu s vysokými nárokmi na ovládateľnosť a bezpečnosť športovej jazdy.  
  
               

 

 

 

 

 

 

 

  

Tlmiče KYB AGX


Tlmiče KYB AGX sú plynovo-kvapalinové dvojtrubicové tlmiče s regulovateľnou tlmiacou silou. Športové tlmiče KYB AGX umožňujú reguláciu tlmiacej sily vzhľadom k jazdným podmienkam, alebo podľa voľby šoféra. Jednoduchá regulácia umožňuje až 8 stupňovú reguláciu tlmiacej sily.